המלצות

לקוחות מספרים עלינו

השורה שכותב התוכן ממליץ להכניס פה השורה שכותב התוכן ממליץ להכניס פה

בסוכנות קרנות סידרו את תיק הביטוח שלנו ושל ילדינו, נחסכו לנו סכומים גבוהים על כפל ביטוחים. קיבלנו שירות אישי, סבלנות, ירידה לפרטים הקטנים והסבר מפורט בתחום שאינו מוכר לפרט. היום הביטוחים גם מתאימים יותר וגם זולים יותר. בוצעה התאמה ישירה לצרכים שלנו לטווח הארוך.

ענבל ודודו קובי

קריית מוצקין

אני הח"מ, עו"ד יצחק עומסי מרעננה, לקוח של הגב' אילנה כהן ,בכל פוליסות הביטוח שעל שמי, רעייתי וילדיי אילנה מקצועית, הגונה, ובמיוחד נעימת סבר וזמינה כל אימת שנדרשתי להפעיל ביטוח, או סתם לגבי שאלות שהתעוררו. אילנה מומלצת בחום, ואני ומשפחתי מרוצים ביותר מהשירות האישי אותו היא מעניקה לנו.

יצחק עומסי

רעננה

התרשמתי עמוקות מהדרך העיניינית והמקצועית של אילנה לגבי שידרוג וטיפול בתיק הביטוח שלי ושל משפחתי בשנים האחרונות בכל השלבים שכללו חשיבה ופתרונות יצרתיים לכל בקשותיי שעלו ועולים בטיפול בתיק הביטוחי שעליו את אמונה. אני נהנה לגלות ולהוקיר מנהלי מכירות משובחים, ובעיקר כאלה שמצד אחד רואים לנגד עינם גם את טובת החברה בה הם עובדים ומצד שני גם את טובת הלקוח, עומדים בהבטחתם ומעל הכל אנושיים  – אלה אנשי מכירות שעושים את ההבדל בכל חברה ואילנה בהחלט שייכת לאותו מועדון. כאות הערכה אמשיך להמליץ בפני חבריי ומכריי על אילנה כרפרנטית הביטוחית לטיפול בעייניניהם.תודה ויישר כח

יוסי דוידסון

להבים

רציתי להביע את תודתי בעיקר לעדן והילה על שרות מושלם, על סבלנות, על ההסבר עד הפרטים הקטנים בביטוחים. ההוכחה לכך, שברתי את היד ובמיידי טיפלתן בתביעה במהירות רבה ובהחלט אני ממליצה בחום עליכן!

שרית אלמליח

קריית אתא

פניתי דרך מכרה ממליצה לסוכנות קרנות, זאת לאחר המון שנים אצל אותו סוכן ביטוח. חשוב לציין שאני מתגוררת באילת, הסוכן שלי היה מאילת ובכל זאת עברתי לסוכנות שנמצאת פיזית בעכו. המרחק לא מורגש.. פניתי לקרנות ולא טעיתי. ניהול נכון של התיק התואם לצרכיי, אכפתיות, אדיבות ומעל הכל אנושיות. קבלתי הסבר מפורט על כל הנעשה בתיק הביטוחי שלי.

אירית הודיה מור יוסף

אילת

רוצה להביע את תודתי לעדן קניזו על השרות והיחס שקבלנו. את הנציגת ביטוח היחידה שקבלנו ממנה יחס טוב הסבר מפורט על הביטוחים שלנו , טיפול טוב בתביעה שלי וקבלת פנים טובה. תודה , תודה, תודה !

אחמד סלימאן סייד

סחנין